Makrobet Para Yatırma

Butona Tıkla, Makrobet’e Giriş Yap!

Makrobet para yatırma işlemleri kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bitcoin yöntemi ile kolayca yatırım yapabilirsiniz. Sitede bulunan kazanç fırsatlarından yararlanmak ve hesap açmak için öncelikle üye olmak gerekmektedir. Açılan hesaba ise kullanıcıları her zaman kullanmaya alıştıkları güvenli yöntemlerle aktarım yapmaktadırlar. Oyunları oynamak için müşterilerinin bütçelerinin zorlanmasını istemeyen sitede düşük alt limitler bulunmaktadır.

Makrobet transfer yapan müşterilerinden komisyon ya da işlem ücreti almamaktadır. Bu sayede yatırımlar net olarak site hesabına geçebilmektedir. İşlemlerin yapılması sırasında ihtiyaç duyulması halinde canlı destek üzerinden müşteri temsilcileri yardımcı olmaktadırlar. Para yatırma işlemi yapmanın ardından sitede bulunan cazip oranlı bonus kampanyalarından da yararlanmak mümkün olmaktadır.

Makrobet Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Makrobet para yatırma nasıl yapılır konusunda soruyu siteye üye olan müşterileri tarafından sorulmaktadır. Sitede bulunan hesaba girilmesinin ardından burada bir form olduğu görülmektedir. Sitede ki finansal aktarım formunda öncelikle transfer için kullanılacak olan yöntem belirlenmelidir. Bu yönteme ait olan alt ve üst yatırım limitlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca yatırım yapmadan önce müşteri temsilcileriyle görüşerek güncel hesap bilgilerinin alınması gerekmektedir.

makrobet para yatırma

Para yatırma sırasında müşterinin özellikle kendine ait olan hesapları kullanması gerekmektedir. Başka birinin adına olan hesaplar üzerinden yapılan yatırımlar kabul edilmemektedir. Makrobet ayrıca müşterilerin kendi aralarında meblağ transferi yapmasına da izin vermemektedir.  Bu şekilde yapılan yatırımlar müşterinin hesabına mesai saatleri dışında da olsa dakikalar içinde geçmektedir.

Makrobet Para Yatırma Yöntemleri ve Limiti

Makrobet para yatırma yöntemleri geniş bir yelpazede olacak şekilde sitede yer almaktadır. Teknolojiyi yakından takip etmekte olan site yeni geliştirilen yöntemleri de siteye eklemektedir. Siteye yeni yatırım yöntemleri eklendiğinde bunun bilgisi sitenin ana sayfasından verilmektedir. Ayrıca yatırım yapılırken de müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde bu konuda bilgi verilmektedir. Her yöntemin kendine ait bir alt yatırım limiti bulunmaktadır. 

 • Banka havalesi
 • Cepbank
 • QR kodu
 • Kredi kartı
 • Mefete
 • Pep
 • Papara
 • Ecopayz
 • Astropay
 • Paykasa
 • Youpaycoins yöntemleriyle işlem yapılabilmektedir. Böylelikle Makrobet sitesinde bulunan yüksek oranlardan yararlanabilmeniz için siz de öncelikle küçük bir yatırım yapabilirsiniz. Siteye kayıt olmak için ayrıca sitemizde bulunan güncel adresinden giriş yapabilirsiniz. 

Related Posts

En Güvenilir Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!