Butona Tıkla, Makrobet’e Giriş Yap’

Makrobet para çekme seçenekleri ve limitleri kullanıcıların konforu için özel olarak düzenlenmiştir. Bitcoin ile çekim için tıklayın!  Yapılan çekim taleplerinin hızla tamamlanması için sitenin finans ekibi özellikle titiz bir çalışma yapmaktadır. Sitenin müşterilerinin çekim işlemini yapabilmeleri için banka havalesi ve papara yöntemleri kullanılmaktadır. 

Makrobet sitesinde bütün işlemlerin yapılmasında olduğu gibi çekim işlemi yapılırken de müşteri temsilcileri yardımcı olmaktadırlar. Para çekme işleminin sonuçlanması sitede birkaç dakika içinde olmaktadır. Cazip oranlarıyla yüksek kazançlar elde edilen sitede çekim talepleri kimi zaman çok olmaktadır. Bu şekilde işlemlerin yoğun olarak yapıldığı saatlerde işlemin sonuçlanma süresi biraz uzayabilmektedir. Bu durumda müşteri temsilcileriyle görüşülmesi yararlı olmaktadır.

Makrobet Para Çekme Nasıl Yapılır?

Makrobet para çekme işleminin yapılması için müşterinin kendi adına olan hesapları kullanması gerekmektedir. Bu şekilde ödeme alınırken site belge talep etmemektedir. Aynı soyadını taşıyor olsa da başka birinin adına olan hesaplar için ayrıca çekim talebinde bulunmak mümkün değildir. Müşterilerin kendi aralarında para transferi yapması da özellikle sitede mümkün olmamaktadır.

Makrobet

Para çekme işlemlerini yaparken müşterinin site hesabına girmesi gerekmektedir. Bu şekilde hesaba girilmesinin ardından kazanç çekmek için bulunan formun doldurulması gerekmektedir. Bu formda öncelikle  çekilmek istenen tutar ve kullanılacak yöntemin belirlenmesi gerekmektedir. Makrobet işlem ücreti ya da komisyon almamaktadır.  Sitenin müşterileri kazançlarını net olarak bu şekilde çekebilmektedirler. 

Makrobet Para Çekme Limiti

Makrobet para çekme limiti olarak sitede 100 TL belirlenmiştir. Sitenin müşterilerinin kazanç çekebilmeleri için belirlenmiş olan üst limit ise 15.000 TL olmaktadır. Bu miktara ulaşana kadar sitede istenen sayıda para çekme işlemi yapılması mümkün olmaktadır. Sitenin finans ekibi öncelikle oluşturulan çekim talebini incelemektedir. Bonus kullanan kişilerin bonusun çevrimini tamamlamış olması gerekmektedir. 

Makrobet sitesi kimi zaman yatırım ve çekim için kullanılan yöntemler konusunda değişiklikler yapabilmektedir. Bu şekilde gelişmeler olduğunda sitenin müşteri temsilcileri gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadırlar. Sitenin kullanıcılarının yaptıkları olumlu yorumlar arasında sitede çekim işleminin sorunsuz yapıldığı yer almaktadır. Siz de siteye kayıt olarak cazip oranlarıyla kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazançları da ayrıca güvenli ödeme yöntemleriyle istediğiniz an çekebilirsiniz.

Related Posts

En Güvenilir Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!